MISTRZOSTWA ZELOWA
W WARCABACH
I Memoriał
im. Szczepana Krajdy

Sobota, Wrzesień 4, 2021, 12:37 | Brak komentarzy »

Mieszkańcy miasta i gminy Zelów, reprezentacje sekcji warcabowej, miło mi jest poinformować iż już w najbliższą niedzielę zadebiutuje w naszej gminie I Memoriał im. ś.p. Szczepana Krajdy.

Mistrzostwa Zelowa w Warcabach 64-polowych zostaną przeprowadzone w Ochotniczej Straży Pożarnej w Łobudzicach.

Mamy dla was jeszcze jedną miłą niespodziankę. W ostatnich dniach zgłosiła się jeszcze jedna chętna osoba do ufundowania plecaków dla najmłodszej i najmłodszego uczestnika mistrzostw. Dziękujemy Prezesowi Zrzeszenia LZS gminy Bełchatów Zbyginiewowi Królowi, który pełni również funkcję Wiceprezesa Powiatowego Zrzeszenia LZS w Bełchatowie.

Czekamy na was!

Do zobaczenia!