WSPÓŁPRACA-SPONSORZY

Witamy w drugiej edycji Mistrzostw Zelowa w Warcabach. Dzięki naszym staranoniom i przychylności wielu osób tegoroczne Mistrzostwa odbędą się przy udziale sponsorów, fundatorów:

- Poseł na Sejm RP Grzegorz Lorek
- Fundacja Rozwoju Gminy Zelów
- Prezes Fundacji Rozwoju Gminy Zelów Marek Górecki
- Wojewódzkie Zrzeszenie LZS w Łodzi
- Prezes Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w Łodzi Marek Mazur
- Wiceprezes Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w Łodzi Konrad Gwóźdź
- Przewodniczący Rady Powiatu Bełchatowskiego Sławomir Malinowski

Wsparcie inicjatywy, pomoc organizacyjna, fundator wyróżnień indywidualnych, oraz drużynowej:
- Starosta Powiatu Bełchatowskiego Dorota Pędziwiatr
- Burmistrz Zelowa Tomasz Jachymek

- Wieloletni fundator, pomysłodowaca, inicjator wielu Mistrzostw na terenie miasta i gminy Zelów:
- Tadeusz Rozpara
- Sławomir Komidzierski
- Bogdan Bujak
- Marcin Rzepecki
- Grzegorz Adamczyk
- Janusz Mielczarek
- Robert Jaszczuk
- Mariusz Kaczmarek

Rodzina:
- Magdalena Zawodzińska
- Jacek Krajda
- Marcin Krajda

Obiekt zostanie udostępniony dzięki współpracy i zaangażowanie Ochotniczej Straży Pożarnej w Łobudzicach.